ÇINAR TEKNİK KLİMA SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Daha önce Çınar Teknikten kombi bakım onarım eğitimi alarak gayet memnun kalmıştım. Kombi eğitimi sayesinde kendi işimi kurdum ve kendi kazancımı kazanmaya başladım. Kombi işinin yanında klima işinede girmeye karar verdim. ve Baykal hocamdan bilgi alarak klima kursuna katılmaya karar verdim. Klima kursunda Yusuf hocamızın anlatımı ve uygulamaları gayet açıklayıcı ve güzeldi. Kurs ortamı gayet güzel ve temiz bir ortam. Eğitim için gerekli olan tüm araç ve gereçler mevcut ve tamamı uygulamalı olarak öğretiliyor. Kurs saatleri boyunca çay ve kahve ikramı sürekli mevcut olup belirli aralıklarla çay, kahve ve sigara aralıkları olduğu için sıkılmadan gayet güzel bir ortamda eğitim aldık. Nejdet Çınar hocamızın misafirperverliği için kendisine ayrıca teşekkür ederim. Kısacası tüm emekleri için Çınar Teknik ailesine sonsuz teşekkürler.

Bir arkadaşım vasıtasıyla Çınar teknik kurs merkezi ile tanıştım. Aile ortamındaymış gibi bir samimiyetle eğitimimizi aldık. Kursiyerler arasında kurulan arkadaşlık ilişkileri de bir o kadar samimiydi. Bu eğitimde bizimle olan Yusuf hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bize bu eğitimi sunan Çınar teknik ekibine şükranlarımı sunuyorum.

27 - 30 Temmuz tarihlerinde Çınar Teknik Klima Bakım Onarım kursuna katıldım. Bu süre zarfında hocamız Yusuf bey bize karşı son derece nazik teknik konularda soru sorduğumuzda hiç tavır değiştirmeden cevapladı. Son derece bilgili, birikimli bir eğitmen kendisine teşekkür ediyorum. Eğitim ortamı çok iyi dizayn edilmiş son derece temiz ferah bir ortamda eğitim aldık. İlerleyen dönemlerde Kombi bakım onarım kursuna katılmak istiyorum. Kursiyerlere kurs süresince çay, kahve ve su ikramı var. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik Klima Bakım Onarım Kursuna internet vasıtasıyla geldim. Bu kursta klima bakım onarımını öğrenebilirmiyim diye içimde bir tereddüt vardı. Ama Yusuf hocam en ince ayrıntısıyla herşeyi anlattı. Özgüven aşıladı. Klima bakımından arızasına kadar tek tek uygulamalı olarak gösterdi. Ders gördüğümüz yer temiz hijyeniktir. İkramlar çok güzel ve sınırsız. Çok verimli bir kurs oldu benim için emeği geçen herkese saygılar sunarım.