ÇINAR TEKNİK KLİMA SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

Deneyim ve Sertifikalarımız

Hüsnü KADIOĞLU
Kombi servis kursu eğitmenimiz Hüsnü Kadıoğlu 40 yıl gibi bir süre Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı öğretmeni olarak çalışarak 2017 yılı Haziran ayında emekli olmuştur. Hüsnü Kadıoğlu öğetmenlik hayatı boyunca kombi sektöründe hizmet veren Vaillant, Baymak, Demirdöküm,Baykan, Alarko, Protherm firmalarına çalışan servis çalışanlarının belgelendirme eğitimlerini gerçekleştirmiştir.
Nejdet ÇINAR
Kombi servis kursu eğitmenimiz Nejdet Çınar 20 yıl gibi bir süre eniyi kombi servis firmalarından biri olan vaillant firmasında servis personelinin eğitim sorumlusu olarak çalışmıştır. Vaillant firmasında çalışan servis elemanlarının tamamı firma bünyesinde çalıştığı için servis elemanlarının sahada yaşadığı tüm sorunların çözümü Nejdet Çınar tarafından sağlanmıştır.

Dosyayı indirmek için tıklayınız.

Kombi servis kursu eğitmenimiz Nejdet Çınar 20 yıl gibi bir süre eniyi kombi servis firmalarından biri olan vaillant firmasında servis personelinin eğitim sorumlusu olarak çalışmıştır. Vaillant firmasında çalışan servis elemanlarının tamamı firma bünyesinde çalıştığı için servis elemanlarının sahada yaşadığı tüm sorunların çözümü Nejdet Çınar tarafından sağlanmıştır...

Dosyayı indirmek için tıklayınız.