ÇINAR TEKNİK KLİMA SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

Sıkça Sorulan Sorular
Kursumuza her yaş grubundan katılım sağlanmaktadır.
Kurslarımıza sitede yer alan Telefon numaralarını arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.
Kombi bakım onarım eğitimi Mesleki Yeterlilik Sınavı dahil 7 gün sürmektedir.
Evet, eğitimlerimize katılan kursiyerlerimiz WhatsApp destek grubumuza dahil edilerek online destek verilmektedir.
Evet, kurs sonunda katılacağınız Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Mesleki Yeterlilik Sınavı Devlet desteği kapsamında olduğu için sınavda başarılı olduğunuz zaman 2,3 hafta içerisinde hesabınıza yatmaktadır.
Evet, eğitimlere katılan tüm kursiyerlerimize kurs eğitmenlerimiz tarfından yazılmış olan eğitim notlarını kapsayan Eğitim CD' si ve Doğalgaz iç tesisatçılık kitabı ücretsiz olarak verilmektedir.
Kursiyerlere öncelikle eğitim laboratuvarımızda teorik olarak yeterli seviyeye getirilmekte daha sonra uygulamalı eğitim laboratuvarımızda çalkışan kombiler üzerinde cihaz çalışma prensipleri, devreye alma ve arıza bulma yöntemleri yeterlilikleri kazandırılmaktadır.
Eğitimlere katılan kursiyerlerimizin tamamına hangi marka kombi olursa olsun cihaza müdehale yöntemleri sistematik olarak öğretilmektedir. Bu eğitimi alan hiçbir kursiyerin çeşitli yerlerde satılan arıza tespit cihazı adı altında satılan cihazları satın almasına gerek yoktur. Kursiyerlerin cihaz arızalarında kullanmaları gereken tek cihaz piyasada 15, 20 TL' ye satılan Avometre cihazıdır. Eğitimlerimizin tamamında Avometre kullanımı detaylı olarak öğretilmektedir.
Kurs süresince kursiyerlerle iki eğitmen ilgilenmektedir. Eğitmenlerden birisi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanından Emekli olmuş bir öğretmen, diğeri Vaillant bünyesinde çalışan kombi servis çalışanlarının neredeyse tamamının eğitimini gerçekleştiren eğitim sorumlusudur.
Kurs sonrası tüm kursiyerlerimiz whatsapp destek hattımıza dahil ediliyor. Bu grupta mesleki olarak karşılaşılan tüm sorunların çözümü online olarak çözülmektedir.